Zapraszamy na TRENDY, 14-15.11.2023 r, Kraków

Czy interesują Cię najnowsze trendy w energetyce i budownictwie? Mamy dla Ciebie wyjątkową propozycję. Zapraszamy na Kongres TRENDY – jedyne wydarzenie w branży, które łączy w sobie Trendy Energetyczne i Trendy Budowlane.

Wydarzenie pod patronatem Porozumienia Branżowego na Rzecz Efektywności Energetycznej.

W programie m.in.:

  • MEGATRENDY BUDOWNICTWA I ENERGETYKI
  • DEBATA SYNERGIA BUDOWNICTWA I ENERGETYKI – współpraca branż
  • TERMOMODERNIZACJA W POLSCE – 7 milionów wyzwań
  • ENERGETYKA i BUDOWNICTWO – Hyde Park bez ogródek
  • DEBATA Budownictwo bezemisyjne – nowy standard i wyzwanie dla rynku grzewczego

…i wiele więcej!

Trendy Energetyczne oraz Trendy Budowlane łączą siły!
Dwie branże, dwa dni, jedno wydarzenie!
Kongres TRENDY 2023 oferuje nie tylko wgląd w najnowsze trendy i innowacje, ale także stanowi platformę do dyskusji, wymiany poglądów i nawiązywania cennych kontaktów w kontekście przyszłościowych wyzwań i możliwości biznesowych.

Poznaj filary zmian rynkowych:
Rewolucja energetyczna w budownictwie, wyzwania cen energii i śladu węglowego, dynamiczne zmiany w technologiach, produktach, dystrybucji i obsłudze klienta!

Dwa dni:
Kongres Trendy trwa przez dwa dni, co daje uczestnikom możliwość pełnego zanurzenia się w tematyce energetyki i budownictwa. Każdy dzień składa się z różnorodnych prezentacji, paneli dyskusyjnych, warsztatów i sesji interaktywnych.

Wieczór branżowy:
To wyjątkowy moment, który pozwala uczestnikom skorzystać z atmosfery networkingowej i nawiązać wartościowe kontakty biznesowe. Wieczór branżowy to doskonała okazja do nieformalnych rozmów, wymiany doświadczeń i spotkania innych profesjonalistów z branży energetycznej i budowlanej

Strona wydarzenia i program: https://kongrestrendy.pl/