XIV FORUM POMP CIEPŁA – zapraszamy na branżowe otwarcie sezonu 2021!

Forum Pomp Ciepła to wyjątkowe spotkanie i idealna okazja do tego, by poznać rynek, nowe technologie i użyteczności czy sposoby sterowania i diagnostyki pomp ciepła. To przestrzeń do konfrontacji teorii z praktyką. To w końcu miejsce do analizy cen, rozmów o zmianach w prawie, czy o kolejnych wymaganiach dla instalatorów. To też przestrzeń do zadawania pytań i rozwiązywania problemów!

W tym roku ze względów epidemicznych,  XIV Ogólnopolskie Forum Pomp Ciepła i Technologii Grzewczej odbędzie się w formie online.

W trakcie spotkania zostaną poruszone ważne aspekty rynkowe dotyczące pomp ciepła, takie jak możliwości zarządzania pracą pompy ciepła, nowe czynniki chłodnicze i ich wpływ na rynek pomp ciepła, a także rola pomp ciepła w systemach ciepłowniczych.

XIV Ogólnopolskie Forum Pomp Ciepła to także Energetyczny Talk Show! To możliwość poznania  nowości produktowych 2021 oraz omówienia rozwoju rynku pomp ciepła w Polsce, czy też omówienia perspektyw łączenia pomp ciepła z fotowoltaiką. W tym roku szczególna uwaga zostanie poświęcona również etyce firm wykonawczych działających w branży grzewczej.

Wydarzenie pod patronatem Porozumienia Branżowego Na Rzecz Efektywności Energetycznej.

Data: 9.03.2021r.

Szczegóły dotyczące wydarzenia: https://globenergia.pl/wydarzenia/forumpc2021/

Zapisy: http://bit.ly/rejestracja-forum-pc